flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Реквізити для зарахування ЗАСТАВИ

Реквізити депозитного рахунку територіального управління

для зарахування застави як запобіжного заходу

У відповідності до Постанови KM України від 11 січня 2012 р. № 15 про затвердження порядку внесення коштів на спеціальний рахунок у разі застосування застави як запобіжного заходу. Застава вноситься у національній грошовій одиниці на спеціальний рахунок суду, який обрав такий запобіжний захід, відкритий в органах Казначейства в установленому законодавством порядку, але у зв'язку із відсутністю в районних судах Миколаївської області спеціалістів з бухгалтерського обліку згідно затверджених штатних розписів то застава відповідно вноситься на відкритий депозитний рахунок територіального управління.

 

Одержувач:                          ТУ ДСА України в Миколаївській області
Розрахунковий рахунок:    37316051016294
Банк одержувача:               ДКС України м. Київ
МФО:                                     820172
ЄДРПОУ:                              26299835
Призначення платежу:      
 
(якщо по кримінальній справі)
залогові кошти на депозитний рахунок ТУ ДСА України від П.І.П. (повністю) згідно ухвали від (дата,рік) по справі (№ справи) за кого П.І.П. (повністю)       
 
(якщо по цивільній справі)
залогові кошти на депозитний рахунок ТУ ДСА України від П.І.П. (повністю) згідно ухвали від (дата,рік) по справі (№ справи) за частку майна

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Розмір застави визначається у постанові (ухвалі) судді чи суду про обрання стосовно особи запобіжного заходу у вигляді застави.

Внесення коштів на депозитний рахунок суду здійснюється на підставі платіжного доручення особи чи заставодавця не пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави.

Для повернення коштів, внесених як застава, на депозитний рахунок територіального управління, особа чи заставодавець подає до органу Казначейства (один екземпляр) та територіального управління (другий екземпляр) наступні документи :

1)          заява особи чи заставодавця, в якій обов'язково зазначаються реквізити банківського рахунка, на який зараховуватимуться кошти, що підлягають поверненню, а у разі відсутності банківського рахунка - відомості про банк чи підприємство поштового зв'язку;

2)    засвідчена судом копія постанови (ухвали) судді чи суду, вироку суду, в якому міститься рішення про повернення застави;

 

 

3) копія  платіжного  або  іншого  документа,  що  підтверджує  факт внесення коштів як застави.

 

 


Повернення коштів, внесених як застава, здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня надходження зазначених документів до органу Казначейства та територіального управління.

Вищезазначені документи надаються, також, до територіального управління відповідно рішень судів, розглянутих в порядку цивільного судочинства.