flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Організація роботи суду під час повітряної тривоги

22 серпня 2022, 14:07

УКРАЇНА

БРАТСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

Миколаївської області

вул. Миру, 135 в, с.м.т. Братське, Миколаївська обл., тел. (05131) 9-15-93, факс: (05131) 9-15-93

e-mail: inbox@bt.mk.court.gov.ua, web:  https://bt.mk.court.gov.ua, код ЄДРПОУ 02892474

 

НАКАЗ № 54/ос

 

 

      22 серпня 2022 року                                                             с-ще Братське

 

Про організацію роботи суду під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту

У зв’язку із загрозою життю, здоров’ю та безпеці працівників та відвідувачів суду, керуючись ст. З Конституції України, ст. 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», рішенням Ради суддів України від 24.02.2022 № 9, рекомендаціями Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану від 02.03.2022, роз’яснень Ради суддів України від 22.06.2022, рішенням Ради суддів України від 05.08.2022 № 23, враховуючи положення Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, -

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.           Суддів оголошувати технічну перерву у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту.

2.           Після сповіщення у смт. Братське про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддів та співробітників суду негайно зачинити вікна, вимкнути електричні й нагрівальні прилади та світло, зачинити робочі кабінети та зали судових засідань; за можливості попередити інших працівників.

3.           Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддів та співробітників суду негайно залишити робочі місця, покинути приміщення суду та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення або за бажанням пройти до укриття - коридору, що знаходиться на першому поверсі приміщення суду і захищений двома стінами, або до підвалу (що не є бомбосховищем, але оснащений електроенергією та водою).

4.           Судового розпорядника пропонувати учасникам судових засідань та відвідувачам негайно покинути приміщення суду до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення.

 

5.         Працівників апарату суду, які згідно з функціональними обов’язками здійснюють опрацювання документів, що містять інформацію з обмеженим доступом, у разі оголошення про початок повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, забезпечувати збереження таких документів на час загрози у спеціально відведених приміщеннях/сейфах (металевих шафах).

6.         Відповідальних осіб за забезпечення покращення доступу до приміщення суду осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення надавати кваліфіковану допомогу таким особам, які під час подачі звукового сигналу про початок повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, що надходять від органів управління цивільного захисту, перебуватимуть у приміщенні суду і матимуть намір залишити будівлю суду та/або прямувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту.

7.         Судового розпорядника під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, не допускати відвідування суду громадянами та іншими особами (працівниками правоохоронних органів, прокуратури, адвокатами, учасниками судового процесу тощо).

8.         Суддів після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіка призначених судових засідань вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання.

9.         Секретарів судового засідання Новік І.О. та Кравченко Л.В., а також головного спеціаліста Бондарчука С.М. повідомити всі суди України, що під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, справи у форматі відеоконференцзв’язку будуть призупинені до їх закінчення.

10.      Керівника апарату суду Дарієнко С.М. розмістити текст даного наказу на веб-сайті Братського районного суду.

11.      Керівника апарату суду Дарієнко С.М. довести зміст даного наказу до суддів, працівників апарату суду під підпис та розмістити на дошці оголошень суду.

12.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на головного спеціаліста Бондарчука С.М, який призначений відповідальним за цивільний захист у Братському районному суді Миколаївської області.

 В.о.голови

Братського районного суду                                           І.Б. Гукова